Data publikacji: 2022-02-23, 10:04

Ilość wyświetleń: 1879

Bezpłatna aplikacja dla mieszkańców- "Kiedy śmieci"


Odsłuchaj

Powrót

Gmina Szczebrzeszyn wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców w zakresie segregacji odpadów komunalnych. Od lutego br. można skorzystać z darmowej aplikacji z harmonogramem odbioru odpadów w Twojej miejscowości i wskazówek dotyczących zasad poprawnej segregacji. Prosta i przyjazna użytkownikowi aplikacja, którą każdy z nas może zainstalować na swoim smartfonie posiada kilka funkcji ale jedno główne zadanie - to poinformować o zbliżającym się odbiorze odpadów.

Pierwsze kroki z aplikacją
Aby skorzystać z aplikacji należy zainstalować ją na swoim telefonie. Po zainstalowaniu i uruchomieniu wprowadzamy województwo, powiat, gminę i wybieramy miejsce odbioru, które nas interesuje (miejscowość). Po określeniu miejsca odbioru odpadów należy ustawić kiedy chcemy otrzymywać powiadomienia (godzinę i ilość dni przed planowanym odbiorem odpadów).
UWAGA!
By aplikacja działała poprawnie konieczny jest dostęp do Internetu. W przypadku braku dostępu przypomnienia nie będą przychodzić.

W aplikacji można przejrzeć harmonogram, zmieniać czas powiadomień oraz dysponować słownikiem odpadowym, dzięki któremu można sprawdzić jak poprawnie segregować i wrzucać odpady do poszczególnych pojemników.

Osoby, które zainstalują aplikację będą dostawać również informację wysłane przez Urząd Miejski w Szczebrzeszynie dotyczące gospodarki odpadami.


KORZYŚCI Z KORZYSTANIA Z KIEDYSMIECI.INFO

 • Nowoczesna i bezpieczna technologia
Aplikacja jest anonimowa, nie zbieramy żadnych danych. Jedyne co przekazujesz to miejscowość, dla której chcesz otrzymywać powiadomienia.
• Darmowa aplikacja
dla każdego mieszkańca.
• Nigdy nie zapomnisz wystawić odpowiedniego kosza
Otrzymasz powiadomienie o konieczności wystawienia odpowiedniego kosza. Sam zdecydujesz na ile wcześniej chcesz otrzymywać powiadomienia.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://kiedysmieci.info/, stronie Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie lub u pracowników Urzędu pod numerem tel. 84 68 21 095 wew. 329.
Mamy nadzieję, że zainstalowanie aplikacji znacznie poprawi komfort życia mieszkańców oraz usprawni pracę gospodarki odpadami komunalnymi w Gminie Szczebrzeszyn.
 Zapraszamy do korzystania!
                                                                                                                

Galeria zdjęć


Loga Unii Europejskiej, RP, lubelskiego