Data publikacji: 2021-03-30, 15:48

Ilość wyświetleń: 277

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW


Odsłuchaj

Powrót

W związku z coraz liczniejszymi sygnałami od mieszkańców Gminy, Urząd Miejski 
w Szczebrzeszynie ostrzega przed osobami bezprawnie podającymi się za pracowników tutejszego Urzędu w celu podpisania umowy na montaż instalacji solarnych/fotowoltaicznych. Takie osoby mogą próbować wyłudzić pieniądze lub dane mieszkańców wykorzystując dobre imię Urzędu. W chwili obecnej Gmina Szczebrzeszyn jest w trakcie realizacji dwóch inwestycyjnych projektów: EKO Szczebrzeszyn - ciepło w promieniach słońca – etap 2 oraz EKO Szczebrzeszyn - energia 
w promieniach słońca – etap 3. W związku z powyższym pracownicy merytoryczni kontaktują się wyłącznie z osobami będącymi na liście, które zgłosiły swoją deklarację udziału w ww. projektach.       
Informujemy również, że pracownicy Urzędu Miejskiego w chwili obecnej nie przeprowadzają wizyt lokalnych na nieruchomościach. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wyznaczone osoby będą się legitymować stosownymi upoważnieniami do reprezentowania tutejszego Urzędu.
W przypadku Państwa wątpliwości co do wiarygodności dzwoniącej osoby, prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami merytorycznymi Urzędu Miejskiego pod numerami telefonu 84 6821 095 lub 84 6822 055 w godzinach pracy Urzędu.

Załączniki:

1. skan informacji.pdf
Loga Unii Europejskiej, RP, lubelskiego