Data publikacji: 2026-05-27, 11:24

Ilość wyświetleń: 33

Dzień Samorządu Terytorialnego


Odsłuchaj

Powrót

Szanowni Samorządowcy,

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które każdego dnia z oddaniem pracują na rzecz naszej wspólnoty lokalnej.

Radnym, Sołtysom, Pracownikom Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie, jednostek organizacyjnych oraz wszystkim zaangażowanym w rozwój i funkcjonowanie samorządu - dziękujemy za Państwa odpowiedzialność, profesjonalizm i troskę o mieszkańców.

Życzymy Państwu satysfakcji z wykonywanej misji, niegasnącej energii, pomyślności w życiu zawodowym i osobistym oraz wielu sukcesów w dalszej pracy na rzecz naszej społeczności.


Z wyrazami szacunku i wdzięczności

Burmistrz Szczebrzeszyna -  Rafał Kowalik

Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie - Marek Pawlak


Dzień Samorządu Terytorialnego


Loga Unii Europejskiej, RP, lubelskiego