Szanowni Samorządowcy,
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które każdego dnia z oddaniem pracują na rzecz naszej wspólnoty lokalnej.
Radnym, Sołtysom, Pracownikom Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie, jednostek organizacyjnych oraz wszystkim zaangażowanym w rozwój i funkcjonowanie samorządu - dziękujemy za Państwa odpowiedzialność, profesjonalizm i troskę o mieszkańców.
Życzymy Państwu satysfakcji z wykonywanej misji, niegasnącej energii, pomyślności w życiu zawodowym i osobistym oraz wielu sukcesów w dalszej pracy na rzecz naszej społeczności.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Burmistrz Szczebrzeszyna - Rafał Kowalik
Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie - Marek Pawlak