Szczebrzeszyn dnia, 15.09.2025 r
Informuję, iż w dniu 15 września 2025r. otrzymałem od Burmistrza Szczebrzeszyna pismo, w którym cofa wniosek z dnia 12.09.2025r. o zwołanie sesji Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie oraz wszystkie projekty uchwał dołączone do przedmiotowego wniosku.
Mając powyższe na uwadze odwołuję sesję Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie, zwołaną na dzień 16 września 2025r. o godz. 8.00 z uwagi na fakt, iż po wycofaniu przez Burmistrza Szczebrzeszyna wniosku złożonego w trybie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2025r. poz. 1153) jak też wszystkich projektów uchwał, sesja Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie w dn. 16.09.2025r. stała się bezprzedmiotowa.
Przewodniczący Rady Miejskiej
/-/ Marek Pawlak