Data publikacji: 2024-01-26, 10:21

Ilość wyświetleń: 234

Zapraszamy do składania wniosków na zmianę Zagospodarowania Placu Tadeusza Kościuszki


Odsłuchaj

Powrót

Szanowni Państwo

Zapraszamy do składania wniosków na zmianę Zagospodarowania Placu Tadeusza Kościuszki w Szczebrzeszynie. Inicjatywa zmiany zagospodarowania Placu wynika z potrzeby zwiększenia udziału zieleni miejskiej w przestrzeni publicznej i renowacji elementów architektury i krajobrazu (Park obok Urzędu).

Istotnym jest aby przy kształtowaniu tej przestrzeni brać pod uwagę historię miasta Szczebrzeszyna a z drugiej strony, aby stworzyć przyjazne miejsce spędzania wolnego czasu i rozwijania działalności gospodarczej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i turystów przystąpiliśmy do opracowywania zmiany zagospodarowania Placu Tadeusza Kościuszki. Dlatego potrzebujemy Państwa inspiracji w procesie renowacji historycznej przestrzeni Centrum Szczebrzeszyna. Uzyskane od Państwa wskazówki posłużą nam do przygotowania dokumentacji na zagospodarowanie Rynku, Parku oraz Pierzei Rynku (tzw. Schody).

Na państwa propozycje, składane w formie pisemnej czekamy do 9 lutego 2024r. Propozycje można przesłać na adres: Urząd Miejski w Szczebrzeszynie, Plac Tadeusza Kościuszki 1, 22-460 Szczebrzeszyn, lub złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim, od poniedziałku do piątku w godz. pracy Urzędu lub przesłać na adres mailowy um@szczebrzeszyn.pl.

Zapraszamy do współpracy.

 Burmistrz Szczebrzeszyna

 Henryk Matej


Loga Unii Europejskiej, RP, lubelskiego